Sport

Galatasaray’da Victor Nelsson krizi! Sevilla teklif artırdı, menajeri rest çekti

Written by y3pig

Galatasaray, Marcao’dan sonra Danimarkalı stoperi Victor Nelsson’u da Sevilla’ya göndermenin eşiğinde. İspanyol kulübünün teklifini yükseltmesi ve Nelsson’un menajerinin maaşa yüzde 100 zam talep etmesi, Galatasaray yönetimini çıkmaza soktu.

Galatasaray’da Victor Nelsson krizi! Sevilla teklif artırdı, menajeri rest çekti

Sezona Antalya galibiyeti ile başlayan Galatasaray‘da Victor Nelsson belirsizliği yaşanıyor. İki stoperi Kounde ve Diego Carlos’u toplam 81 milyon euro‘ya Barcelona ve Aston Villa’ya satan Sevilla, 12 milyon euro’ya Marcao’yu aldığı Galatasaray’dan Nelsson’u da koparmak için teklifini artırdı.

Sportif Direktör Monchi’nin, 10 ve 13 milyonun ardından son teklifi 18 milyon euro oldu.

MENAJERİ REST ÇEKTİ

Yönetim, İstanbul’a gelen Nelsson’un menajerinin restiyle iyice çıkmaza girdi. Serbest kalma opsiyonu 25 milyon euro olan 23 yaşındaki oyuncunun temsilcisinin “900 bin euro olan yıllık maaşı iki katına, 1.8 milyona çıkarırsanız sözleşme yenileriz. Aksi durumda gitmek istiyoruz” dediği öğrenildi. Yönetim, son kararı Buruk’a bırakırken Jason Denayer ve Kaan Ayhan için yeniden düğmeye bastı.

Galatasaray Torreira ve Mertens'in maliyetlerini açıkladı İlginizi Çekebilir Galatasaray Torreira ve Mertens’in maliyetlerini açıkladı

About the author

y3pig

Leave a Comment